• Detail firmy

AGENTOM ALFA, s.r.o.

Základní popis

Jsme full-servisová agentura zajišťující služby v těchto oblastech:sales promotion. Zajištění akcí prostřednictvím hostesek, promotérů a outsourcingu.

Adresa

V Jirchářích 195/2
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64581110
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poskytování služeb v oblasti obchodu a marketingu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 934 023
E-mail: kancelar@agentomalfa.cz
WWW: www.agentomalfa.cz

Kontaktní osoba

Petr Studený - Jednatel

Mobil: +420 777 273 870
E-mail: petr.studeny@agentomalfa.cz
Další firmy v oboru

KOŠTOVNA U POČTŮ

KOŠTOVNA u Počtů navazuje na dlouholetou tradici vináren datovanou už od roku 1897. Zakladatel vinárny Jan Počta, populární letenský vinárník, naléval s láskou všem těm, kdo po denní únavě přišli do jeho vinárny. My v této krásné tradici pokračujeme.

Judita Waissi

Zajišťujeme kompletní květinový servis. Provozujeme dvě moderní prodejny s květinami na Praze 4, kde Vám nabízíme čerstvé řezané květiny a jejich originální vazby s možností rozvozu. Tvoříme květinové dekorace a aranžmá, smuteční i sváteční vazbu květin, dodáváme výzdobu na svatby a jiné významné události do interiérů i exteriérů. Zabezpečujeme dodávku květin do firem, restaurací i hotelů.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.