• Detail firmy

Agenda obchodu

Základní popis

Agenda obchodu - sdílený online nástroj pro vedení obchodní agendy a řízení obchodních týmů. Poskytujeme online nástroj pro vedení obchodní agendy, který šetří váš čas, ale také čas vašich obchodníků. Díky tomuto nástroji získáte vlastní reporty a přehledy, okamžitý přehled o aktivitách členů týmu a export dat do excelu. Navštivte naše stránky, kde si můžete vyzkoušet demoverzi aplikace.

Adresa

Kamenická 656/56
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28129156
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vedení obchodní agendy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 254 317
Mobil: +420 604 153 589
E-mail: agendaobchodu@meande.cz
WWW: www.agendaobchodu.cz

Kontaktní osoba

Jan Sedláček - Jednatel

Mobil: +420 604 153 589
E-mail: agendaobchodu@meande.cz

Pobočky

Jan Laibl
Boloňská 302
109 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

RUBKOVÁ ŠÁRKA Ing. arch.

Nabízím profesionální překlady anglických textů, tlumočení angličtiny, jazykové korektury textů, jazykové lokalizace, externí konzultace pro fondy EU a také externí konzultace pro zahraniční firmy.

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.

ARSAKTA

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti účetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Poskytujeme poradenství malým a středním firmám při vzniku společnosti i v jejím každodenním chodu. Zpracujeme daňovou evidenci, daňová přiznání a další. Věnujeme se digitalizaci a archivaci účetních záznamů. Zastoupíme Vás na úřadech a připravíme Vás na audit.