• Detail firmy

Agency MEOS s.r.o.

Základní popis

Správa a optimalizace Pay Per Click kampaní, tvorba webových stránek a provádění veškerých grafických a tiskařských prací.

Adresa

K Sokolovně 45
547 01 Náchod

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28796918

Výrobky, činnosti

Reklama

Správa a optimalizace Pay Per Click kampaní,tvorba webových stránek a provádění veškerých grafických a tiskařských prací.

Kontaktní údaje

E-mail: jacka@meosagency.cz
WWW: www.meosagency.cz

Kontaktní osoba

Matěj Jačka - Majitel

Mobil: 722 927 702
Další firmy v oboru

Visuo

Vytváříme dokonalé značky, živé identity, vynikající tiskoviny, funkční webové stránky, kreativní reklamní kampaně, PDF katalogy a online marketing.

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.