• Detail firmy

AGENCY INclean home s.r.o.

Základní popis

Nabízíme zahrádkářské služby. Posekáme, pohnojíme, zasadíme, přesadíme, vykopeme, ostříháme, ořežeme, připravíme truhlíky, zalijeme v době dovolené.

Adresa

Litvínovská 609,
190 00 Praha 9 - Prosek

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03701298

Výrobky, činnosti

Péče o zahradu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 447 177
E-mail: info@inclean.cz
WWW: www.pece-o-zahradu-praha.eu

Kontaktní osoba

ROMAIN ALEXANDER VORONOV - Jednatel

Mobil: +420 774 447 177

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Květinové studio Bubeníčková s.r.o.

Nabízíme vázání a aranžování květin včetně suchých vazeb a balení dárků. Zhotovíme kompletní svatební a smuteční vazby včetně potisku stuh. Tvoříme sezónní dekorace a aranžmá i květinové obrazy. Zajišťujeme kompletní svatební květinové služby na klíč. Provozujeme kamenný obchod v Praze na Malé Straně.

ABIES Vysočina s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej vánočních stromků. Naše stromky pěstujeme ve vlastních školkách. Dále spolupracujeme s dodavateli z České republiky a ze zahraničí.

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.