• Detail firmy

AGAG, spol. s r.o.

Základní popis

Poskytujeme kompletní účetní služby pro malé a střední podnikatele. Nabízíme vedení účetní a mzdové agendy. Poskytujeme poradenství ohledně výběru vhodného účetního softwaru včetně následného zaškolení pro práci s ním. Poradenství začínajícím firmám.

Adresa

Kovářova 483/50
155 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26506203
DIČ:  CZ26506203
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetnictví pro malé a střední podnikatele.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 553 553
E-mail: info@agag.cz
WWW: www.agag.cz

Kontaktní osoba

Zdeňka Davidová - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Dagmar Minaříková - MaP servis

Naše společnost nabízí mzdový a personální servis. Našim cílem je poskytnout každému klientovi komplexní službu na vysoké profesionální úrovni. Nabízíme komplexní zpracování mezd, mzdového auditu a poradenství v oblasti pracovního práva a mzdového účetnictví. Neváhejte se na nás obrátit. Naše služby jsou koncipovány tak, aby zcela nahradily mzdovou účtárnu a někdy také personální oddělení.

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".

AV Institut s.r.o.

AV Institut s.r.o. je sociální podnik, nestátní zdravotnické zařízení a agentura práce se specializací zprostředkování zaměstnání osob se zdravotním postižením do vašeho týmu. Poskytujeme služby, které jsou nástroji pro efektivní nábor a vyhledání osob zdravotně postižených na konkrétní pracovní místa u zaměstnavatele.