• Detail firmy

AFP SPEDITION s.r.o.

Základní popis

Zprostředkováváme mezinárodní dopravu. Realizujeme silniční, námořní a leteckou nákladní dopravu. Poskytujeme celovozovou i sběrnou službu včetně celní deklarace. Jsme připojeni ke 2 největším evropským dopravním databankám RAALTRANS a TimoCom.

Adresa

Vrážská 1496
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26143917
Rok založení:  2000
  • Služby
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Spedice a logistika

Nabízíme komplexní servis v oblasti spedice a logistiky. Zajišťujeme mezinárodní dopravu všech druhů zboží, ADR, ale vozíme také výstavy, filmy apod.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 810 080
Mobil: +420 777 220 079
Mobil: +420 602 220 079
Fax: +420 257 810 083
E-mail: pavlacka@afpspedition.com
WWW: www.afpspedition.com

Kontaktní osoba

Ing. Juraj Pavlačka - Jednatel

Další firmy v oboru

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.

STAHL - stěhovací služba, s.r.o.

Jsme jednou z největších stěhovacích firem v České republice. Zajišťujeme stěhování po celé České republice a zahraničí na klíč, dle požadavku zákazníků.