• Detail firmy

AFK Consult s.r.o.

Základní popis

Společnost byla založena v roce 1997 za účelem poskytování služeb v oblasti zakázkové výroby vstřikovaných dílů, jejich následného opracování a kompletace. Společnost lisuje a dále upravuje např. různé boxy, hračky, části autosedaček, truhlíky ap.

Adresa

Vídeňská 125a
619 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25334565
DIČ:  CZ25334565
Rok založení:  1997
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Lisování plastů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 426 712
Fax: +420 547 426 710
E-mail: afkplast@afkplast.cz
WWW: www.afkplast.cz
WWW: www.forumbrno.com

Kontaktní osoba

Dana Žváčková

Karin Franchiová

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ThermoLUX a.s. - polykarbonátové a plastové desky

Jsme dodavatelem polykarbonátů, plexiskla, PVC desek a ostatních plastů prvotřídní kvality. Zajišťujeme stavební materiály pro prosklení, zastřešení, interiérové příčky, podhledy, protihlukové stěny, světelnou reklamu, sítotisk, digitální tisk, displeje, bannery, světelná označení, výstavní a prodejní systémy apod. Nabízíme také nejrůznější služby v oblasti úpravy plastových materiálů.

Ing. Petr Žák

Zajišťujeme dodávky zatravňovacích rohoží z vysokohustotního polyetylenu, které jsou určeny pro ochranu trávníků. Zatravňovací rohože se používají pro různé plochy, např. parkoviště, příjezdové cesty, chodníky, letištní plochy a často používané travní plochy. Dále se zabýváme pronájmem trampolín, zábavných atrakcí a hradů. Na našich stránkách naleznete kompletní nabídku včetně fotogalerie.

Michal Řezáč - Plastové bazény a jímky

Vyrábíme plastové bazény, bazénové technologie a výrobky z PP, PE a PVC nejenom pro bazény. Nabízíme plastové nádrže, jímky a septiky, kanalizační a vodoměrné šachty. Dodáváme také plastové nádrže na víno pro vinařství, které vyrábíme na zakázku.