• Detail firmy

Afix, s.r.o.

Základní popis

realizace inženýrských staveb - kompletní realizace staveb na "klíč" - rekonstrukce železničních mostních objektů, propustků a opěrných zdí - realizace "zelených" střech a teras - plnění funkce vyššího dodavatele

Adresa

Náchodská 2460
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27222136

Výrobky, činnosti

Stavební práce a stavby na klíč

realizace inženýrských staveb - kompletní realizace staveb na "klíč" - rekonstrukce železničních mostních objektů, propustků a opěrných zdí - r

Kontaktní údaje

Mobil: 602 441 138
WWW: www.afixsro.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Králíček - Jednatel

Další firmy v oboru

HYDROIZOLACE LADAX ®

Vyrábíme a prodáváme hydroizolační materiály Ladax. Izolace pracující na bázi krystalizace odstraní vlhkost z betonových, železobetonových a zděných konstrukcí. Provádíme sanace zdiva a betonu.

MIRELINA COMPANY s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej komponentů výpočetní techniky a práce v oblasti elektroinstalace. Provádíme energetické audity budov. Zajišťujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, montáže ústředních topení, prodej sanity, montáže a servis vzduchotechniky a klimatizace, projektování kanalizace a kompletní rekonstrukční práce pro občanskou i komerční výstavbu.

COMPO PRAHA ELEKTRO s.r.o.

Navrhujeme řešení interiérových prostor včetně řemeslné realizace. Tvoříme virtuální návrhy, zajišťujeme bydlení na klíč a zabýváme se kompletní rekonstrukcí veřejných i soukromých prostor. Máme bohaté zkušeností s elektrickou instalací celého bytu i nově budované kuchyně nebo pokoje. Zabýváme se distribucí čalounických potahovaných látek a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům.