• Detail firmy

Afinex Corporate Services Ltd, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme registraci a správu zahraničních - offshore společností, nabízíme poradenství při otevírání zahraničních bankovních účtů a zřizujeme virtuální kanceláře po celém světě.

Adresa

Smetanova 1908
737 01 Český Těšín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25905759

Výrobky, činnosti

správu zahraničních - offshore společností

Zajišťujeme registraci a správu zahraničních - offshore společností, nabízíme poradenství při otevírání zahraničních bankovních účtů a zřizujeme virtu

Kontaktní údaje

E-mail: cz-office2@afinex.net

Kontaktní osoba

Martin Bydlošek - Jednatel

Telefon: +420 558 713 532
E-mail: cz-office2@afinex.net
WWW: www.zahranicni-spolecnosti.cz
Další firmy v oboru

Štěpán Juřička

Nabízíme poradenství a školení v oblasti BOZP a PO. Zajišťujeme zpracování dokumentace BOZP, pracovních rizik, šetření pracovních úrazů, kontroly BOZP a PO, revize hydrantů a hasicích přístrojů, posouzení požárního nebezpečí, zpracování bezpečnostních pokynů, vypracování směrnic pro lékařské prohlídky a mnoho dalšího.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

ČECH - ENGINEERING, a.s.

Zabýváme se komplexní výstavbou pozemních a inženýrských staveb. Poskytujeme architektonické a inženýrské služby a související technické poradenství.