• Detail firmy

Aerplast s.r.o.

Základní popis

Výroba a vývoj malých větrných elektráren do 22 KW pro rodinné domy, firmy a chalupy. Výroba a prodej stožárů, kompletní servis. Specializace na ostrovní systémy a připojení do sítě. Fotovoltaické elektrárny, solární ohřev vody a tepelná čerpadla.

Adresa

Kladoruby 48
679 61 Letovice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65276060
DIČ:  CZ65276060

Výrobky, činnosti

Výroba a vývoj malých větrných elektráren

Kontaktní údaje

Fax: 516 474 686
E-mail: m.gezo@vetrne-elektrarny.eu
WWW: www.vetrne-elektrarny.eu

Kontaktní osoba

Miroslav Gežo - Jednatel

Telefon: 603 201 225
E-mail: m.gezo@vetrne-elektrarny.eu
Další firmy v oboru

THERMONA spol. s r.o.

Vyrábíme plynové, kondenzační či nástěnné plynové kotle, regulátory kotle, kaskádové kotelny, elektrokotle a systémy na odkouření. Dále nabízíme příslušenství - zásobníky teplé vody, sluneční kolektory, odkouření, detektor úniku CO nebo regulátory kotle. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti úspor energií a paliv. Zabýváme se prodejem solárních sestav a zařízení Solartherm.

DINAST SERVIS s.r.o.

Specializujeme se na dodávku diamantových nástrojů na asfalt, beton, keramiku, žulu a další. Nabízíme stroje pro stavebnictví: řezače spár, stolové pily, brusky betonu, frézy vodorovného značení, frézy povrchu aj. Provádíme servis strojů značky Vymyslicky a CEDIMA. Stroje pro stavebnictví a renovace diamantových kotoučů.

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.