• Detail firmy

ae ALTER EGO, s.r.o.

Základní popis

Kompletní výroba reklamy. Nabídka grafických návrhů, tiskovin, polepů aut a výloh, maleb na fasády, billboardů či reklamních předmětů.

Adresa

Slovanská alej 24
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25226894

Výrobky, činnosti

Reklamní agentury

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 447 247
Telefon: +420 377 449 158
Mobil: +420 603 492 783
E-mail: info@a-ego.cz
WWW: www.a-ego.cz

Kontaktní osoba

Ing. Michaela Škodová - Jednatel

Dalibor Škoda - Jednatel

Další firmy v oboru

23 foxes production, s.r.o.

Již od roku 2006 poskytujeme služby reklamní a produkční agentury. Specializujeme se na grafiku, design, signmaking, tisk apod. Zpropagujeme Vaši firmu, akci či produkt. Navštivte naše webové stránky, zde nalezne více informací o naší činnosti i fotografie z realizovaných zakázek.

Reklamní agentura GLOBÁL Jana Patlejchová

Zaměřujeme se na výrobu reklamních tabulí a nápisů - signmakingu z řezané fóliové grafiky. Dále se zabýváme vlastní výrobou razítek, vizitek, svatebních oznámení, etiket, gravírovaných a smaltovaných tabulí, světelné reklamy a reklamních předmětů s potiskem. Jsme držitelem Certifikátu kvality od firmy COLOP. Kompletní nabídku služeb a produktů naleznete na našich internetových stránkách.

Litera Plzeň, s.r.o.

Poskytujeme komplexní vydavatelské služby pro komplexní produkci a distribuci periodik. Zprostředkováváme inzertní a PR plochu v časopisech. Nabízíme služby redigování časopisů včetně kompletního obrazového obsahu.