• Detail firmy

Adweb info, s.r.o.

Základní popis

Vytváříme www stránky a internetové obchody na míru. Nabízíme optimalizaci PPC reklamy se zaměřením na AdWords a Sklik či optimalizaci webů a e-shopů.

Adresa

Chemická 212/9
301 00 Doudlevce

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25216198
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vytváříme www stránky a internet. obchody na míru

Nabízíme optimalizaci PPC reklamy se zaměřením na AdWords a Sklik či optimalizaci webů a e-shopů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 422 018
Mobil: +420 602 261 218
E-mail: info@adweb.cz
WWW: www.adweb.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Fiala - Jednatel

Další firmy v oboru

ELCO plus, spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis výpočetní techniky, dodávky ekonomického softwaru a systémové služby. Provádíme systémový servis IT, vývoj www aplikací.

CompAct IT s.r.o.

Nabízíme vývoj softwaru na zakázku, pro sledování a řízení potravinářské a nepotravinářské výroby. Dodáváme systémy automatické identifikace a logistiky. Vyvíjíme webové aplikace, redakční systémy a prezentace. V oblasti informačních technologií zajišťujeme poradenství, pořádáme semináře a nabízíme prodej a servis počítačů, periférií, doplňků a spotřebního materiálu.

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.