• Detail firmy

Advokátní kancelář Mgr. Martin Lorenc

Základní popis

Právní služby v oblasti občanského, obchodního, trestního, a přestupkového práva, exekuce, nemovitosti, insolvence, smlouvy, žaloby, Třebíč.

Adresa

Stavitelská 1099/6
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74965701

Výrobky, činnosti

Advokátní kancelář

Právní služby v oblasti občanského, obchodního, trestního, pracovního a přestupkového práva, exekuce, nemovitosti, insolvenční řízení. Smlouvy, žaloby, vymáhání pohledávek, zastupování před soudy a správními orgány. Praha, Vysočina, Třebíč.

Kontaktní údaje

E-mail: lorenc@aklorenc.cz
WWW: www.ak-trebic.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Martin Lorenc - Majitel

Mobil: +420 776 739 769
E-mail: lorenc@aklorenc.cz
Další firmy v oboru

Milena Bildová - osobní kouč

Jako osobní kouč a konzultant pracuji již mnoho let a jsem zde pro každého, kdo se touží zlepšit, zvýšit své schopnosti, maximálně využít potenciál, který v něm dřímá. Život často může být mnohem méně stresující a vyčerpávající, než se nám zdá. Klíčem je najít a odstranit příčiny toho, co nás brzdí či trápí. Nehledě na to, zda je to v pracovní nebo osobní oblasti.

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

COPLAN Projekt s.r.o.

Zaměřujeme se na projekční a inženýrskou činnost ve výstavbě. Realizujeme projektování sportovních budov, dopravních staveb, průmyslových staveb, dopravní infrastruktury, administrativních budov, polyfunkčních staveb apod. Poskytujeme komplexní služby technického dozoru investora. Pro lepší zobrazení a optimalizaci navrženého objektu projektujeme v systému BIM.