• Detail firmy

Tomáš Klinecký Mgr.

Základní popis

Advokátní kancelář nabízí firmám i občanům právní služby v oblasti občanského, rodinného a obchodního práva, převodu nemovitostí, obchodních společností. Smlouvy, vymahání pohledávek, odborné právní poradenství, zastupování před soudy po celé ČR.

Adresa

Tuchorazská 1433
282 01 Český Brod

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71448071

Výrobky, činnosti

Občanské, rodinné a obchodní právo

Kontaktní údaje

E-mail: advokat@klinecky.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Tomáš Klinecký

Telefon: 723 440 574
E-mail: advokat@klinecky.cz
Další firmy v oboru

KSQ, spol. s r.o.

Kalibrační laboratoř firmy KSQ spol. s r.o. je akreditovaná podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005. Rozsah akreditace je uvedený v osvědčení o akreditaci č. 185/2015, vydaném ČIA o.p.s. Seznam měřidel, je možné vyhledat podle druhů v příloze osvědčení č. 185/2015 nebo v seznamu měřidel. Společnost byla vyhodnocena z hlediska ekonomické kondice. Za rok 2014 získala hodnocení A.

PLASCOL s.r.o.

Firma se zabývá velkoobchodním prodejem dezinfekčních prostředků a poradenstvím v oblasti dezinfekce, včetně vypracování dezinfekčních plánů. Dále máme v nabídce aplikační pomůcky k dezinfekčním prostředkům.

Miroslav Málek

Specialista na znalecké posudky, odhady, oceňování - Kladno, Rakovník, Beroun, Praha - západ. Nabízím odhady nemovitostí a oceňování rodinných i obytných domů, bytů, garáží, chat, chalup či pozemků včetně komerčních nemovitostí. Zajišťuji tržní oceňování podniků. Poskytuji služby na profesionální úrovni. Jsem držitelem certifikátů ČKOM. Neváhejte mě kontaktovat!