• Detail firmy

ADVERA, s.r.o.

Základní popis

Provádíme realizace studní a vrtů pro tepelná čerpadla, hydrogeologické i geologické průzkumy, čerpací zkoušky a rozbory vody.

Adresa

Husitská 133/49
460 07 Liberec 7

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27348431

Kontaktní údaje

E-mail: lkrejcik@seznam.cz
E-shop: www.advera.cz

Kontaktní osoba

ing. Libor Krejčík - Jednatel

Mobil: +420 602 344 150

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.

Michal Kubíček

Naše společnost zajišťuje kompletní realizace bazénů včetně instalací filtračních technologií pro bazény a rybníčky. Dále se zabýváme zakázkovou výrobou vířivých van, plastových septiků, jímek, samonosných plastových nádrží, vodoměrných šachet apod. Provádíme vyvložkování starých bazénů, jímek, septiků a nádrží. Dodáváme a montujeme do firem plastové odsávání, rozvody potrubí a jiné.

JAPSTAV MORAVA s.r.o.

Zabýváme se výstavbou inženýrských sítí, vodohospodářských staveb, komunikací, chodníků, ČOV, septiků, čerpacích jímek. Nabízíme autodopravu - odvoz stavebních materiálů.