• Detail firmy

Advenium Technologies, s.r.o.

Základní popis

Naše společnost je zaměřená na dodávky od projektu, přes realizaci, ke kolaudaci a následně na záruční a pozáruční servis postavených objektů. Hlavním segmentem staveb jsou výrobní, skladovací, sportovní apod. stavby a admin. celky nebo vestavby.

Adresa

Liborova 335/9
169 00 Praha 6 - Střešovice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28251041
DIČ:  CZ28251041

Výrobky, činnosti

Naše společnost je zaměřená na dodávky od projektu

přes realizaci, ke kolaudaci a následně na záruční a pozáruční servis postavených objektů. Hlavním segmentem staveb jsou výrobní, skladovací...

Kontaktní údaje

WWW: www.advenium.cz/

Kontaktní osoba

Ladislav Barabáš - Jednatel

Mobil: +420 725 721 158

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SAOS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Stavíme a rekonstruujeme bytové domy i komerční budovy. Provádíme zateplování a sanace objektů (izolace proti vlhkosti a vodě), ekologické rozebrání střech (azbest), demoliční a vyklízecí práce. Působíme především v Praze a okolí, po dohodě také po celé ČR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.