• Detail firmy

Advanced Web Technologies, spol. s r.o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní služby v oblasti správy počítačového vybavení a sítí. Od servisu počítačů po tvorby webových prezentací.

Adresa

Sokolská 1474/23
120 00 Praha 2 - Nové Město

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25615785

Výrobky, činnosti

Webhosting, tvorba webových stránek

Poskytování webhostingu. Nabídka registrace vlastní domény a tvorba internetových prezentací. Prodej hardwaru.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 919 744
Mobil: +420 737 260 256
E-mail: obchod@specialiste.cz
WWW: www.specialiste.cz

Kontaktní osoba

Petr ŠŤOVÍČEK - Jednatel

Telefon: +420 224 919 744
Mobil: +420 603 749 375

Jaroslav Mareček - Jednatel

MARTIN BARGEL - Jednatel

Další firmy v oboru

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.