• Detail firmy

Advanced Online Solutions s.r.o.

Základní popis

JobsBoard.cz je pracovní portál pro zaměstnavatele a personální agentury inzerující zde nabídky práce. Uchazeči o zaměstnání mohou vkládat životopisy.

Adresa

Bělehradská 858/23
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02082110
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pracovní portál

Pracovní portál JobsBoard.cz slouží pro zaměstnavatele a personální agentury k vkládání pracovních nabídek a k prohlížení životopisů uchazečů o zaměstnání. Uchazeči mohou vkládat své životopisy a získávat informace o nově vložených inzerátech.

Kontaktní údaje

E-mail: info@jobsboard.cz
WWW: www.jobsboard.cz/

Kontaktní osoba

Pavel Novotný

Telefon: +420 226 517 103
E-mail: info@jobsboard.cz

Martin Fikar - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EDUCA INTERNATIONAL , o.p.s.

Zaměřujeme se na vzdělávání a rozvoj lidských zdrojů, kvalifikaci a rekvalifikaci pracovníků, odborné stáže pro studenty či pořádání odborných kurzů. Nabízíme zprostředkování stáží pro vysokoškolské studenty a absolventy. Především se zaměřujeme na stáže Erasmus+ či Leonardo da Vinci. Rovněž zajistíme pojištění mobility studentů.

JH AKONT s.r.o.

Nabízíme komplexní vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání včetně kompletní účetní závěrky, vedení personální a mzdové agendy.

KOREJZOVÁ & SPOL., v.o.s.

Poskytujeme komplexní právní a poradenský servis v oblasti ochrany nehmotného majetku. Nabízíme profesionální zastupování v řízení o přihlášce vynálezu, užitných vzorů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Rovněž Vás zastoupíme v oblasti sporné agendy, autorskoprávních sporech, doménových sporech a také v jednání proti nekalé soutěži. Zpracujeme licenční smlouvy, franchisingové smlouvy apod.