• Detail firmy

Adrianna Olimpia Kaminiarz

Základní popis

Firma ADA GROUP je VÝROBCEM plechových střešních krytin, trapézových střešních krytin, střešních a fasádních panelů ( klik- panel) a betonových plotů.

Adresa

Varhulíkové 1582/24
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03066223

Výrobky, činnosti

Plechové střešní krytiny

Firma ADA GROUP je VÝROBCEM plechových střešních krytin, trapézových střešních krytin, střešních a fasádních panelů ( klik- panel). Trapézové plechy se používá především na průmyslových a obchodních objektech.

Kontaktní údaje

E-mail: info@stresniplech.cz
WWW: stresniplech.cz

Kontaktní osoba

Adrianna Kaminiarz - Majitel

Telefon: +420 255 790 566
E-mail: info@stresniplech.cz
WWW: stresniplech.cz
Další firmy v oboru

BELAVITA EU s.r.o.

Věnujeme se návrhu a realizaci dřevěných domů, srubů, finských dřevěných domů. Prodáváme stavební řezivo, dřevěné hranoly, fošny, trámy a další. Specializujeme se na dřevěné besídky, grilovací sruby nebo finské sauny. V nabídce nechybí ani nízkoenergetická dřevěná okna a dveře, střešní krytina z přírodní břidlice, rákosu a další.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

TES

Nabízíme tesařské a klempířské práce. Zajišťujeme kompletní realizace střech, výrobu a montáž krovů, zahradních altánů a pergol. Provádíme pokládku všech podlahových krytin a dřevěných obkladů.