• Detail firmy

ADOZ ŠVEJDA spol. s r.o.

Základní popis

Provoz autoservisu, pneuservisu a autovrakoviště. Nabídka likvidace autovraků, prodej nových i použitých autodílů. Opravy podvozků.

Adresa

Záblatí 22
384 33 Záblatí

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25151720
DIČ:  CZ25151720

Výrobky, činnosti

autoservis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 388 332 511
Mobil: +420 773 465 272
Mobil: +420 602 465 272
E-mail: adoz.servis@gmail.com
WWW: www.adozsvejda.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Švejda - Jednatel

Další firmy v oboru

Roman Brabec

Hlavním zaměřením naší firmy jsou opravy vznětových motorů. Provádíme opravy, seřizování, kontroly, montáže a demontáže vstřikovacích čerpadel níže uvedených značek. Dále seřizujeme a vyměňujeme vstřikovací trysky, kontrolujeme předvstřiky, seřizujeme a opravujeme motory, kontrolujeme a vyměňujeme rozvody. Součástí poskytovaných služeb je rovněž diagnostika vozidel a prodej náhradních dílů.

AUTOVRAKOVIŠTĚ JH

Autovrakoviště Jindřichův Hradec provádí ekologickou likvidaci vozidel a zajišťuje odvoz autovraků od zákazníka. Nabízíme rovněž prodej nových i starších náhradní dílů a menší servis na auta.

Vladimír Laszák

Specializací firmy je diagnostika, opravy a seřízení vstřikovačů a vstřikovacích čerpadel všech značek. Provádíme vytahování zarezlých a zatuhlých vstřikovačů z hlav motorů. Dále nabízíme pravidelné výměny olejů, filtrů a kapalin, výměny tlumičů výfuku, měření emisí diesel motorů, opravy a kontrolu brzdových systémů, diagnostiku, údržbu a servis vozidel včetně přípravy a zajištění STK.