• Detail firmy

AdInternet, s.r.o.

Základní popis

Jsme online broker, který využívá metod lead-generation marketingu.V naší nabídce naleznete dřevěné mobilní domy i mobilní domy pro celoroční bydlení.Provozujeme server s nabídkou realit v Praze a středočeském kraji. Nabízíme nové byty nebo domy.

Adresa

Polská 1211/26
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24136441

Výrobky, činnosti

Mobilní domy

dřevěné mobilní domy i mobilní domy pro celoroční bydlení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 700 222
Mobil: +420 739 400 111
E-mail: info@online-reality.cz
WWW: www.adinternet.cz
WWW: www.mobilni-domy.in
WWW: www.online-reality.cz

Kontaktní osoba

Jakub Zamrazil - Jednatel

Mobil: +420 602 663 408

Michal Hanus - Jednatel

Další firmy v oboru

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

HOBLÍK A PILKA, Nábytek na zakázku s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku a bytových doplňků na zakázku. Vyrábíme originální nábytek dle individuálních požadavků zákazníka. K výrobě nábytku používáme běžné i exotické dřeviny, kombinujeme široké spektrum materiálů. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy a renovace starožitného nábytku. Kromě nábytku vyrábíme také dřevěná schodiště, dveře, pergoly aj. Spolupracujeme s partnerskými firmami.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.