• Detail firmy

ADIGO s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme zakázkový nábytek, vestavěné skříně, kuchyně a zahradní nábytek. Dále sklenářské práce včetně zasklívání lodžií.

Adresa

Albrechtická 504/24
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28747445

Výrobky, činnosti

vestavěné skříně, kuchyně a zahradní nábytek

Kontaktní údaje

E-mail: info@adigo.cz
WWW: www.adigo.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Matúz - Jednatel

E-mail: Matuz@adigo.cz

Petr Hrebičík - Jednatel

E-mail: Hrebicik@adigo.cz
Další firmy v oboru

Karel Doubek

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrábíme schodiště, interiérové dveře, obložky, kuchyňské linky, vestavěné skříně a další nábytek. Pracujeme především s masivním dřevem, ale používáme i lamino a jiné materiály. Povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka. Vyrábíme i atypický nábytek. Neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme 100% kvalitu a spokojenost.

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).

Otto Sábl

Naše truhlárna Vám vyrobí veškerý nábytek na míru - od kuchyňských linek, přes bytový a kancelářský nábytek, až po pergoly, altány či zahradní domky. Zadejte nám své požadavky a my se postaráme o to, abychom splnily Vaše představy. Dodáme Vám výrobek ve vysoké kvalitě - spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě!