• Detail firmy

ADICE s.r.o.

Základní popis

ADICE s.r.o. - výroba reklamy. Váš partner ve světě reklamy a propagace - Karlovy Vary. Výroba reklamy /tisková/venkovní/vnitřní/mediální reklama, tisk, grafika, webové prezentace, reklamní předměty, prezentační akce, reklamní poradenství...

Adresa

Lesov 4e
360 01 Sadov

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29117496
DIČ:  CZ29117496

Výrobky, činnosti

Propagace

Kontaktní údaje

E-mail: info@adice.cz
WWW: www.adice.cz

Kontaktní osoba

Petra Kozáková - Jednatel

Telefon: +420 606 284 613
E-mail: info@adice.cz
Další firmy v oboru

K.S.M.M. s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou reklamních tužek a pastelek. Vyrábíme barevně nebo černě probarvené tužky - s kamínkem Swarovski, s gumotypem, s máčením nebo s tiskem. Dále nabízíme tesařské tužky, které mají oválný tvar a speciální tuhy, samozřejmostí jsou obyčejné tužky v různě barevném provedení.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.