• Detail firmy

ADI SERVIZIO s.r.o.

Základní popis

Prodej stavební materiál, stavební hmota ADESITAL (výhradní dovozce pro ČR)

Adresa

Tiskařská 620/8a
108 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03022951

Výrobky, činnosti

Stavební hmoty

Kontaktní údaje

E-mail: netolicka@adiservizio-cz.cz
WWW: www.adiservizio-cz.cz

Kontaktní osoba

Radovan Netolička - Jednatel

Mobil: +420 605 711 314

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PUČÁLKA s.r.o.

Jako specialisté v oboru distribuce a instalace okenních fólií se po celou dobu soustřeďujeme pouze na tuto činnost. Tato koncentrovanost nám umožnila získat v tomto oboru značné znalosti a zkušenosti. Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce. Pravidelně se zúčastňujeme stavebních veletrhů a dalších odborných akcí.

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.