• Detail firmy

ADESA Kladno, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme instalatérské a topenářské práce, prodej a montáž kotlů, tepelných čerpadel a solárních panelů. Dále provozujeme stavební práce.

Adresa

Josefa Čapka 1731
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28520505

Výrobky, činnosti

Nabízíme instalatérské a topenářské práce

Nabízíme instalatérské a topenářské práce, prodej a montáž kotlů, tepelných čerpadel a solárních panelů. Dále provozujeme stavební práce.

Kontaktní osoba

Jan Varga - Jednatel

Mobil: +420 604 162 131
E-mail: adesa.kladno@seznam.cz
WWW: www.adesakladno.cz
Další firmy v oboru

Jan Zahradník

Studnařskou činností se zabýváme již více než 10 let. Specializujeme se na opravy a čištění kopaných studní, instalace a opravy ručních pump, zajišťujeme dodávky, montáž a výměny čerpadel. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž čerpací zkoušky včetně protokolu a kompletních rozborů pitné vody. Ceník naleznete na našich webových stránkách. Pro více informací nás kontaktujte.

Roman Švapík

Provádíme veškeré instalatérské a topenářské práce malého i velkého rozsahu. Instalatérství - rekonstrukce, vybavení koupelen a kuchyní. Topenářství - montáž topných těles, radiátory, kotelny.

FASTRA s.r.o.

Na základě požadavků vyplývajících z certifikace a registrace organizací v plynárenství nabízíme jako službu balonovací a navrtávací práce. Dodáváme uzavírací balony, komponenty pro potrubní systémy, protipožární armatury, elektrotvarovky pro potrubí z PE, zařízení pro navrtávání potrubí, zařízení pro uzavírání potrubí a mnoho dalšího.