• Detail firmy

Adem Ademi - BOSFOR KOMERC - export,import

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme plastové a kartonové obalové materiály. Nabízíme igelitové tašky a sáčky, nákupní odnosné tašky a igelitové pytle. Dodáváme kartonové krabice a krabičky. Vyrábíme nejlevnější plastové a kartonové obaly bez potisku.

Adresa

Benešovo náměstí 776/13
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62747096
DIČ:  CZ7009269971
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Výroba igelitových tašek

Vyrábíme igelitové tašky a obaly. Prodáváme nákupní igelitové sáčky a tašky. Výroba igelitových tašek z polyethylenu a polypropylenu pro obchody.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 695 571
E-mail: adi0000@seznam.cz

Kontaktní osoba

Adem Ademi - Majitel

Milada Ademi

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.

VYVA PLAST, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vakuového tvarování a vytlačování profilů. Vyrábíme plastové obaly pro potravinářský průmysl, plastové proložky, plastové ochrany vinné révy, plastové ochrany stromků proti okusu zvěří a další plastové produkty.