• Detail firmy

Adéla Bartošová

Základní popis

Zabývám se grafickým designem tištěných reklamních materiálů, tvorbou corporate identity, vizuálních stylů firem a webdesignem.

Adresa

Na domovině 687/8
142 00 Praha 4 - Libuš

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76547825
  • Služby

Výrobky, činnosti

Reklama

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 408 388
E-mail: adelabadesign@gmail.com
WWW: www.adelabadesign.wix.com/porfolio

Kontaktní osoba

Adéla Bartošová - Majitel

Mobil: +420 731 408 388
Další firmy v oboru

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

MOTOR, s.r.o.

Studio grafického designu se specializací na tvorbu log a řešení firemní identity. Naším hlavním zaměřením je design - obalový design, výroční zprávy, layout časopisů, lokalizace písem a corporate design. Sídlíme v Praze.