• Detail firmy

ADDUCO detektivní kancelář s.r.o.

Základní popis

Naše detektivní kancelář poskytuje detektivní služby, levně, rychle, diskrétně. Pátrání, prověřování a monitorování osob a objektů, vymáhání dluhů, prověrku osob či vyhledávání důkazů provede náš detektiv tajně a profesionálně.

Adresa

Sídliště 1438/19
289 22 Lysá nad Labem

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24773948

Výrobky, činnosti

Detektivní kancelář

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 538 444
Mobil: +420 602 475 560
Fax: +420 325 553 933
E-mail: info@adduco.cz
WWW: www.adduco.cz

Kontaktní osoba

František Jašek - Jednatel

Václav Kopecký - Jednatel

Další firmy v oboru

RA + spol., s.r.o.

Zabýváme se ostrahou objektů, doprovodem a ochranou osob, převozem finančních hotovostí a jiných cenin. Nabízíme zprostředkování realizace elektronického zabezpečení.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.