• Detail firmy

Addent, s.r.o.

Základní popis

Poskytuje komplexní všeobecné stomatologické služby pro děti a dospělé, které zahrnují: kompletní preventivní péče, poučení o hygieně, nácvik čištění zubů, standardní ošetření v lokální anestezii, sanace chrupu, chirurgické ošetření, atd...

Adresa

Rybnická 261/51
634 00 Brno - Nový Lískovec

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29198313
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- odborníci v péči o zuby i dutinu ústní. Zabývá se bělením zubů, zubní hygienou, dětskou zubní hygienou. Poradí v každodenní péči o zuby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 530 329
Mobil: +420 777 923 976
E-mail: addent@seznam.cz
WWW: www.addent.cz

Kontaktní osoba

MUDr. Renata Kobzová - Jednatel

E-mail: mudr.kobzova@seznam.cz
Další firmy v oboru

CONFORMAT S.A. (zastoupen Net´Tech Europe s.r.o.)

Prodáváme spotřební materiál, vybavení a zařízení pro čisté a kontrolované prostory: jednorázové, netkané, sterilní utěrky, rukavice latexové, nitrilové, ochranné, biocidy, dezinfekce, alkohol, tyčinky validační, stěrové, čisticí, validační sety, violky, úklidové pomůcky, strhávací rohože, Dycem, vzorkovací pomůcky, vysavače, zařízení prostor, jednorázové oděvy: čepice, pláště, kombinézy, návleky.

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.