• Detail firmy

Adaptive Holding s.r.o.

Základní popis

Specialisté poskytující činnosti v oblastech služeb a řemesel. Praha a Středočeský region.

Adresa

Modrá 1978/4
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27862372
DIČ:  CZ27862372

Výrobky, činnosti

Stavebnictví-Úklid-Údržba

- Rekonstrukce, renovace, inovace a opravy objektů a dále drobné stavební práce - Provádění staveb, včetně jejich změn, udržovacích prací na nich a jejich odstraňování - Úklidové služby a vyklízení - Údržba budov a společenských prostor.

Kontaktní údaje

E-mail: adaptihold@gmail.com
WWW: www.adaho.webnode.cz

Kontaktní osoba

Bakay Lyubov - Jednatel

E-mail: adaptihold@gmail.com

Anatoliy Drahula - Jednatel

Mobil: 608 363 724

Vitaliy Bakay - Jednatel

Další firmy v oboru

Michal Taich

Původním povoláním jsem klempíř, ale již 5 let nabízím služby hodinového manžela. Tuto práci mám velmi rád a dělám vše proto, aby zákazníci byli s mými službami vždy spokojeni. Provádím řemeslnické a údržbářské práce, umyji okna, smontuji nábytek, postarám se Vám o zahradu. Nevíte si rady s kapajícím kohoutkem, výměnou baterie, přiděláním konzole či položením koberce? Neváhejte a kontaktujte mě!

TRUHLÁŘSTVÍ MAŘÍK

Nabízíme truhlářské a podlahářské práce. Zajistíme výrobu nábytku, schodů, kuchyní, dveří, oken a podlah. Dále pak dopravu a montáž. Vzhled výrobků je maximálně přizpůsoben představám zákazníka. Pro lepší představu je možné dodat konstrukční výkres.

MIRELINA COMPANY s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej komponentů výpočetní techniky a práce v oblasti elektroinstalace. Provádíme energetické audity budov. Zajišťujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, montáže ústředních topení, prodej sanity, montáže a servis vzduchotechniky a klimatizace, projektování kanalizace a kompletní rekonstrukční práce pro občanskou i komerční výstavbu.