• Detail firmy

ADAMEC MICHAL

Základní popis

výcvik - psi e-shop - krmivo pro psy a kočky

Adresa

K Botiči 409/2
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68489196
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výcvik psů, chovatelské potřeby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 834 867
E-mail: madamec@seznam.cz
WWW: www.fun-guj.cz
WWW: www.obchod.fun-guj.cz
WWW: www.kemass.cz

Kontaktní osoba

Michal Adamec - Majitel

Mobil: +420 608 834 867
Další firmy v oboru

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Centnas"

Vyrábíme směsi trav nejvhodnějších k převažujícím polských klimatických a půdních podmínkách. Jsou odolné vůči nízkým teplotám. Našim zákazníkům nabídnout vysoce kvalitní výrobky za atraktivní ceny a stabilní dodávky. Výrobky jsou baleny v souladu s normami EU, pořádáme dopravu. Profesionalita a nepřetržité monitorování jsou zárukou bohatou nabídku.

AGROFRUCT a.s.

Velkoobchodní prodej zemědělských produktů. Pronájem skladovacích prostor. Docílili jsme ekologického hospodářství. Zavedli jsme systém managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Rozšířili jsme skladové prostory pro zemědělské i nezemědělské produkty s nepřetržitým provozem, abychom vyhověli požadavkům zákazníka. Vsázíme na kvalitu a stabilitu poskytovaných služeb.

LAMITEX Vyhnal s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ze sklolaminátů, termoplastů a oceli. Naší specializací je individuální a společné venkovní ustájení telat. Dále vyrábíme sklolaminátová sila, požární nádrže, větrací štěrbiny, jímky, kafilerní boxy, nádrže pro rybáře apod. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách.