• Detail firmy

Adam Semrád

Základní popis

Provádíme nízkoenergetické stavby systémem VELOX. Hrubé stavby, stavby na klíč. Dále provádíme základové desky. V neposlední řadě se zabýváme inženýrskou činností - provádíme PD, zajišťujeme administrativní úkony k dosažení stavebního povolení.

Adresa

M. Horákové 1397/12
370 05 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63280116

Výrobky, činnosti

Nízkoenergetické stavby

Kontaktní údaje

E-mail: info@velox-cb.cz
WWW: www.velox-cb.cz

Kontaktní osoba

Adam Semrád - Majitel

Mobil: +420 608 409 364
Další firmy v oboru

Truhlářství - Souhrada

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku. Vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny a jiný bytový nábytek z lamina i masivu. Nabízíme rovněž výrobu venkovního nábytku, schodišť, pergol či zahradních domků.

MIMOSystém s.r.o.

Zabýváme se distribucí a montážní střešních krytin, okapových systémů, střešních a stěnových profilů. Zajišťujeme klempířské a pokrývačské práce, montujeme drobné dřevostavby, dodáváme a zateplujeme fasády. Zaměřujeme se zejména na zákazníky z Českých Budějovic a okolí.

ŠVEC KAREL - Truhlářství

Zabýváme se truhlářskou výrobou na míru. Specializujeme se především na výrobu z masivu. Naším hlavním výrobním programem jsou masivní a kombinovaná schodiště. Dále vyrábíme dveře interiérové i vchodové, vrata, brány, zábradlí, terasy, balkony, lodžie, pergoly, altány, zahradní domky, nábytek. Používáme běžné i exotické dřevo. Pracujeme rovněž s dýhou a LTD materiálem. Garance 100% spokojenosti!