• Detail firmy

Adam PROJEKT s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme dodávky konstrukcí, strojů, technologií a technické dokumentace. Digitalizace výkresové dokumentace. Nabídka inženýringu i konstruování.

Adresa

Severní 1068
664 42 Modřice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02922720

Výrobky, činnosti

Stroje a zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 111 650
E-mail: info@adamprojekt.cz
WWW: adamprojekt.cz/

Kontaktní osoba

Ing. ALEŠ ADAM - Jednatel

Další firmy v oboru

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.

Flow Jet s.r.o.

Naše firma se specializuje na bezvýkopové pokládání inženýrských sítí technologií Flow Tex, což je moderní a ekologicky výhodná bezvýkopová technologie.