• Detail firmy

Adam Křápek

Základní popis

Provádí profesionální obkladačské práce se všemi druhy materiálu v okresu Uherského Hradiště a Uherského Brodu. Kvalita, poctivost, spokojený zákazník a správné vystupování je prioritou.

Adresa

Hlavní 61
687 25 Hluk

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87603829
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- obkládání a dlaždění, schody, ploty, bazény, terasy, balkóny, fasády a sokle domů, rekonstrukce koupele a bytových jader a mnoho další ...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 732 534 338
E-mail: info@ak-obkladac.cz
E-mail: adamkrapek@seznam.cz
WWW: www.ak-obkladac.cz

Kontaktní osoba

Adam Křápek - Majitel

E-mail: adamkrapek@seznam.cz
Další firmy v oboru

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

SEPAS a.s.

Zabýváme se výrobou a zpracováním pěnového polystyrenu EPS. Nabízíme lisované výrobky - přepravní termoboxy, hlavy, věnečky, vajíčka, koule, zvonečky, srdíčka a kužely. Provádíme zateplení střech pomocí polystyrenových tvarovek a konturové řezání v rozměru 2D či zateplení potrubí. Specializujeme se na výrobu fasádních profilů.

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.