• Detail firmy

Adam Kozubík

Základní popis

Nabízíme útulné ubytování v soukromí s příjemným venkovním posezením v blízkosti barokního zámku Buchlovice s výhledem na středověký hrad Buchlov.

Adresa

náměstí Svobody 221
687 08 Buchlovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68716168
  • Služby

Výrobky, činnosti

Penzion Na náměstí Buchlovice

Rodinný penzion v selském stylu nabízí ubytování a pobyt ve dvoupokojovém apartmánu a v dalších pokojích se samostatným sociálním zařízením, celkem lze ubytovat 17 osob bez přistýlek.

Kontaktní údaje

E-mail: kozubikova@tiscali.cz
WWW: www.namestipenzion.cz/

Kontaktní osoba

Adam Kozubík - Majitel

Mobil: +420 777 090 545
E-mail: kozubikova@tiscali.cz

Blažena Kozubíková

E-mail: kozubikova@tiscali.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Restauracja - Hotel „Gościna” Tadeusz Pietruszka

Náš hotel se nachází na státní silnici číslo 11. To má 1-, 2-, 3-person vysoký standard. Pořádáme školení a události. K dispozici jsou tři klimatizované jídelny: krb, banketní, konferenční místnost. V restauraci se postará o neopakovatelné prostředí pro přijetí. Chceme, aby naši hosté jsou spokojeni s našimi službami.

Terminal Hotel

Moderní tříhvězdičkový hotel. Objekt představila pro hosty, kteří cestují soukromě, obchodní a turisty. Terminal Hotel je ideálním místem pro hosty, kteří ocení svobodu pohybu. Je to jedinečné místo inspirován obrazem Wroclaw. Dáváme pocit, že v centru města přes fotografie visí v restauraci, na chodbách a hotelových pokojů.

Przedsiębiorstwo RAMATECH Sp. z o.o. Hotel Eva ***

Hotel Eva se vyznačuje krásným okolím. Nachází se na břehu řeky Visly. V blízkosti se nachází přístav, který před lety pustil na Visle plavby, kajaků a Karola Wojtyly. K dispozici našim hostům jsme také Krakov Voda tramvaje a pronajmout kánoe. Po vodními atrakcemi vás zveme na večerní slavnost v zahradě. Budeme velmi rádi, vítám vás!