• Detail firmy

Adam Kabašta

Základní popis

Nabízíme pokrývače, klempíře, tesaře. Nabízíme výškové práce, čištění střech, zateplení budov, program Zelená úsporám. Montáže střech, střešních oken

Adresa

Hradčany 62
289 05 Hradčany

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73198676

Výrobky, činnosti

Montáže střech,

Nabízíme pokrývače, klempíře, tesaře. Nabízíme výškové práce, čištění střech, zateplení budov, program Zelená úsporám. Montáže střech, střešních oken

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 087 839
E-mail: adamkabasta@seznam.cz
WWW: www.kabasta.estranky.cz

Kontaktní osoba

Adam Kabašta - Majitel

Mobil: +420 777 947 912
Další firmy v oboru

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

AA IRON s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu přívěsů, vozíků, lodních přívěsů na zakázku. Zajišťujeme stavební zámečnické práce. Zhotovujeme zábradlí, schody, ocelové konstrukce, nosné prvky, ocelové výměty apod. Specializujeme se na výrobu posuvných a křídlových bran včetně dodání elektrického pohonu. Zabýváme se realizací plechové střechy a zakázkové výroby přístřešků.

INGMAR, spol. s r.o.

Specializujeme se na projekci, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, opláštění budov a skládaných plášťů. Zhotovujeme i ocelové konstrukce pro využití jako anténní nosiče. Provádíme výchozí i pravidelné revize ocelových konstrukcí. V rámci stavebního zámečnictví nabízíme výrobu kovových bran, vrat, zábradlí, schodišť a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní projekční činnost ocelových konstrukcí.