• Detail firmy

Adam Blažek

Základní popis

Autovrak si zdarma odvezeme a ještě za něj získáte až 1000 Kč. Pro odhlášení vozidla Vám vystavíme potvrzení o provedené ekologické likvidaci.

Adresa

Betonářská 14
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87784114
Rok založení:  2010
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výkup autovraků

Poskytujeme výkup autovraků v jakémkoliv stavu, a to i nekompletních. Vystavíme Vám doklad o likvidaci vozidla potřebný k trvalému vyřazení na DI. Odvoz autovraku je vždy ZDARMA a ještě dostanete až 1000 Kč.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 321 587
E-mail: autadosrotu@seznam.cz
WWW: www.vykupautovraku.com

Kontaktní osoba

Adam Blažek - Majitel

Pobočky

BLÁŽA steel, s.r.o.
28. října 944/277
709 00 Ostrava - Hulváky

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

B & S Servis Plzeň s.r.o.

Provozujeme odtahovou službu s možností převozu 2 osobních automobilů a 2 cestujících v odtahovém vozu. Možnost připojení vleku na další 2 automobily. Provádíme opravy silničních vozidel. Nabízíme drobné servisní práce na počkání. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní autodopravu do 3,5 tuny. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli.

Petr Padevět

Nabízíme transport osobních a užitkových vozidel do hmotnosti 3,5 tuny. Působištěm je Praha, ale i odtahy zajišťujeme v rámci ČR i celé EU, zejména Německa a zemí Beneluxu.

AAA ZÁCHRANNÁ TECHNICKÁ SLUŽBA s.r.o.

Kompletní havarijní servis pro Prahu a střední Čechy. Nonstop havarijní linka 800 290 291. Řešíme havárie v oborech instalatérství, elektrikářství, topenářství, sklenářství, zámečnictví, plynařství, kanalizace a opravy kotlů.