• Detail firmy

ADALU, s.r.o.

Základní popis

Provádění stavebních, zednických, elektroinstalačních a instalatérských prací.

Adresa

Rybníky 79
263 01 Rybníky

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28245750

Výrobky, činnosti

Provádění stavebních, zednických,

elektroinstalačních a instalatérských prací.

Kontaktní osoba

Vladimír Krátký - Jednatel

Mobil: +420 777 202 352
E-mail: info@prvnistavebni.cz
WWW: www.prvnistavebni.cz
Další firmy v oboru

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.

FERRO OK s.r.o.

Naší specializací je výroba, prodej, montáže a servis nejrůznějších jeřábů a zdvihacích zařízení. Nabízíme mostové, portálové, otočné, dílenské jeřáby a jeřábové dráhy. Zabýváme se realizací ocelových konstrukcí stavebních a technologických. Zajišťujeme servis a revize jeřábů, kompletní montáže a rekonstrukce jeřábů. Dodáváme náhradní díly a jeřábové komponenty od renomovaných výrobců.