• Detail firmy

ADA - Jan Adámek

Základní popis

Hlavní službou je autodoprava a doprava osob i zaměstnanců mikrobusy FORD TRANZIT, 8 + 1 míst, přeprava a transfery na letiště v EU. Zajistíme dopravu na firemní akce, kongresy, svatby. Kompletní dopravní akce na klíč. Expresní přeprava kusových zásilek v ČR a EU. Doprava na hory v zahraničí.

Adresa

Neklanova 799/11
460 14 Liberec XIV - Ruprechtice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12024589
  • Služby

Výrobky, činnosti

Doprava

Hlavní službou je autodoprava a doprava osob i zaměstnanců mikrobusy FORD TRANZIT, 8 + 1 míst, přeprava a transfery na letiště v EU. Zajistíme dopravu na firemní akce, kongresy, svatby. Kompletní dopravní akce na klíč. Expresní přeprava kusových zási

Kontaktní údaje

WWW: www.autodopravaliberec.ic.cz

Kontaktní osoba

Jan Adámek - Majitel

Mobil: +420 603 543 240
E-mail: ada51@seznam.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Havelka

Zajišťujeme výrobu a prodej palivového dřeva. Zároveň se věnujeme těžbě dřevní hmoty a jejímu přibližování a odvozu vlastními vozy. Zaměřujeme se na lokality Liberec, Chrastava, Hrádek nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Turnov.

Pavel Rolf autodoprava s.r.o.

Již téměř 25 let zajišťujeme služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravy. Náš vozový park, který neustále obnovujeme, zahrnuje 16 vozů od 1,8 do 24 t, plachtové velkoobjemové soupravy 120 cbm a plachtové návěsy 100 cbm. Pojištění nákladu je samozřejmosti (až do 6-ti miliónů korun). Váš náklad přepravíme v co nejkratším čase, efektivně a bezpečně. Kontaktujte nás!

P. N. LOGISTIC

Logistickou činností se zabýváme již od roku 2001. Zajišťujeme přepravu v rámci EU i mimo ni. Vytěžujeme vlastní i externí vozidla, spolupracujeme s několika firmami. Nabízíme rychlé vyřízení zakázky za nejlepší ceny. Jsme špičkou v expresních dodávkách zboží do 24 hod. Soustředíme se zejména na zákazníky z oblasti Liberec, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj.