• Detail firmy

AD - COMPLETE účetnictví, s.r.o.

Základní popis

Nabídka vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd a závěrkových prací. Věnujte se plně svému oboru podnikání. Nechte starosti s účetnictvím a daňovou problematikou na nás.

Adresa

Hájek 71
363 01 Hájek

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29103380
  • Služby

Výrobky, činnosti

Mzdy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 729 145
E-mail: doskova@razdva.cz
WWW: www.ucto.euweb.cz

Kontaktní osoba

Petra Došková - Majitel

Další firmy v oboru

Účetnictví Mencáková

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Nabízíme vedení daňové evidence, daňových přiznání, přehledů sociálního a zdravotního pojištění či rekonstrukce účetnictví. Zaměřujeme se hlavně na hlavní město Prahu, Prahu 5 a Prahu 13.

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.

Autoškola Telos s.r.o.

Naše autoškola zajišťuje výuku a výcvik pro řidičská oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D, D+E a T. Všichni naši zaměstnanci i externí spolupracovníci jsou odborně a profesně způsobilí, většina učitelů naší autoškoly má navíc vzdělání v pedagogice či andragogice. V rámci služeb autoškoly nabízíme rovněž školení řidičů, psychologická vyšetření nebo zastupování před správními orgány.