• Detail firmy

ACW, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme klasická, moderní, designová i LED svítidla pro interiér a exteriér, řízené osvětlení, odborné poradenství, návrhy i realizace.

Adresa

Podolí 30
250 81 Nehvizdy

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18622178
DIČ:  CZ18622178

Výrobky, činnosti

Prodej lustrových svítidel z mosazi a

alabastru značek Vidrios Granada S.L.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 992 511
Fax: +420 326 994 892
E-mail: marketing@acw.cz
WWW: www.acw.cz

Kontaktní osoba

Marta Pechová - Jednatel

Mobil: +420 777 789 360
Další firmy v oboru

WT-WINDOWS TOMORROW s.r.o.

Specializujeme se na návrhy a instalace světlovodů. Jsme výhradním zástupcem zn. Solatube v ČR. Díky světlovodům můžete mít denní světlo i v prostorách, kde byste museli svítit umělým světlem - světelně propojují interiér s venkovním prostředím, a to i na velké vzdálenosti. Podrobné informace o dodávaných produktech naleznete na našich webových stránkách.

Kompar s.r.o.

Zakázková výroba LED svítidel, výpočty osvětlení, světelné projekty, návrhy a výroba originálních svítidel i ve spolupráci s architekty. Osvětlení obchodních center, výrobních hal, parkovišť, rodinných domů. Maloobchod a velkoobchod světelnými zdroji běžnými, úspornými, LED i speciálními - např. do lékařských přístrojů, projektorů, akvárií atd. Kvalita-Reference-Příznivá cena-Tradice od roku 1990.

FOTON - LED

Zabýváme se návrhem a realizací LED osvětlení bytů, kanceláří, provozoven, průmyslových objektů, institucí aj. Moderní LED světelné zdroje jsou dokonalou náhradou běžných i halogenových žárovek, úsporek a zářivek. V oblasti LED technologií a osvětlování působíme již od r. 2009, za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a rovněž mnoho spokojených zákazníků. Světelný servis zajišťujeme po celé ČR.