• Detail firmy

ACVICA, s.r.o.

Základní popis

Provádíme kamerové prohlídky, kontroly a čištění vzduchotechniky, vzduchovodů a klimatizace pro hotely, kuchyně i byty. Nabízíme laboratorní rozbory.

Adresa

Jižní 1358/16
252 19 Rudná

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24210358

Výrobky, činnosti

Servisy vzduchotechniky

Kontaktní údaje

E-mail: info@acvica.cz
WWW: www.acvica.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Haškovec - Jednatel

Mobil: 775 505 651

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pavel Vaníček - digestoře a vzduchotechnická potrubí

Vyrábíme vzduchotechniku, vzduchotechnická potrubí, kuchyňské nerezové odsávací digestoře a vzduchotechnická potrubí, digestoře a další prvky z měděného plechu. Dále provádíme různé druhy nástrojářských a strojních prací s možností kompletní dodávky včetně montáže. Zaměřujeme se především na zákazníky ze Středočeského kraje.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

Petr Němeček

Specializujeme se na poskytování komplexního servisu v oblasti úklidu. Provádíme strojové čištění koberců, čalounění, mytí oken, čištění podlah jednorázově nebo v pravidelném intervalu. Nabízíme služby firmám i domácnostem.