• Detail firmy

ACVICA, s.r.o.

Základní popis

Provádíme kamerové prohlídky, kontroly a čištění vzduchotechniky, vzduchovodů a klimatizace pro hotely, kuchyně i byty. Nabízíme laboratorní rozbory.

Adresa

Jižní 1358/16
252 19 Rudná

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24210358

Výrobky, činnosti

Servisy vzduchotechniky

Kontaktní údaje

E-mail: info@acvica.cz
WWW: www.acvica.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Haškovec - Jednatel

Mobil: 775 505 651
Další firmy v oboru

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

MIRES CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem v oblasti měření, řízení a regulace. Nabízíme přístroje REG10-DIN a REG10-PAN, veškeré příslušenství jako jsou sondy (teplotní, tlakové, vlhkostní, chemické), převodníky, komunikační rozhraní či napájecí zdroje a transformátory. Nevybrali jste si? Máme pro Vás také možnost zakázkového řešení řídící elektronické jednotky.