• Detail firmy

ACÚ - Auto Centrum Úvaly, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme služby v rámci pneuservisu včetně opravy průrazu pneu, mytí kol, uskladnění pneu i celých kol. Prodáváme pneu osobní, off road a dodávky.

Adresa

Dobročovická 1450
250 82 Úvaly

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26159872
DIČ:  CZ26159872

Výrobky, činnosti

Nabízíme kompletní služby v rámci pneuservisu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 982 887
Fax: +420 281 982 172
E-mail: servis@pneucerny.cz
WWW: www.pneucerny.cz

Kontaktní osoba

Jan Černý ml. - Jednatel

Jaroslav Černý st. - Majitel

Mobil: +420 603 419 333
Další firmy v oboru

Ing. Josef Houdek

Specializujeme se na dodávky garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, pohonů pro vrata a brány, plotových systémů, plastových oken, rolovacích systémů, římských rolet, látkových rolet, markýz, hliníkových pergol, sítí proti hmyzu, centrálních vysavačů, shozů na prádlo.

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.

AMKA Trading, spol. s r.o.

Zabýváme se distribucí lepidel, tmelů, těsnění, čističů, odmašťovačů, maziv, brusiv a další. Specializujeme se na automobilový průmysl a řemeslnictví. V nabídce máme diagnostiku, která umožňuje čtení a dekódování kódu závad, nastavení parametrů a další. Dbáme na vysokou kvalitu všech našich výrobků.