• Detail firmy

ACTUEL a.s.

Základní popis

Jsme stavební firma zabývající se výrobou a výstavbou montovaných, nízkoenergetických dřevostaveb převážně rodinných domů. Dále také administrativních budov, hotelů nebo ubytovacích zařízení.

Adresa

Jednořadá 1051/53
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28210328
DIČ:  CZ28210328
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavby

Zabývame se výrobou a výstavbou montovaných, nízkoenergetických dřevostaveb převážně rodinných domů,administrativních budov, hotelů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 840 846
E-mail: info@actuel-as.eu

Kontaktní osoba

Ján Púček - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

SAOS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Stavíme a rekonstruujeme bytové domy i komerční budovy. Provádíme zateplování a sanace objektů (izolace proti vlhkosti a vodě), ekologické rozebrání střech (azbest), demoliční a vyklízecí práce. Působíme především v Praze a okolí, po dohodě také po celé ČR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.