• Detail firmy

ACTUEL a.s.

Základní popis

Jsme stavební firma zabývající se výrobou a výstavbou montovaných, nízkoenergetických dřevostaveb převážně rodinných domů. Dále také administrativních budov, hotelů nebo ubytovacích zařízení.

Adresa

Jednořadá 1051/53
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28210328
DIČ:  CZ28210328
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavby

Zabývame se výrobou a výstavbou montovaných, nízkoenergetických dřevostaveb převážně rodinných domů,administrativních budov, hotelů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 840 846
E-mail: info@actuel-as.eu

Kontaktní osoba

Ján Púček - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

OPTIMI spol. s r.o.

Zabýváme se zasklíváním lodžií a balkónů pomocí bezrámového vlastního zasklívacího systému Optimi®. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zasklívacích systémů. Dodáváme samonosné konstrukce pro zasklení, vertikální žaluzie, samočisticí skla, hrazdy, sítě proti hmyzu, sušáky na prádlo a mnoho dalšího.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.