• Detail firmy

ACTIVEPRINT s.r.o.

Základní popis

Jsme specialisti na úsporný tisk. V našich prodejnách najdete vše, co s tiskem souvisí: od tiskových náplní, přes papíry až po profesionální tiskový servis a poradenství.

Adresa

Jindřicha Hořejšího 2686/16
669 02 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29296030

Výrobky, činnosti

Tonery

Kontaktní údaje

E-mail: info@activeprint.cz
WWW: www.activeprint.cz

Kontaktní osoba

LUBOMÍR DVOŘÁK - Jednatel

Telefon: +420 549 213 265

MARTIN KORYŤÁK - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Tomáš Vůjta

Zabýváme se obchodní činností v oblasti IT. Poskytujeme servis PC a periferií, internetové služby, proaktivní provozní podporu IT, poradenské a konzultační služby.

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

ORVEST, s.r.o.

Naše společnost se věnuje velkoobchodnímu prodeji kancelářských potřeb. V roce 1991 se věnovala prodeji a opravě kancelářských strojů. Postupem času se firma rozrostla a velkoobchodní prodej. Prodej kancelářských a školních potřeb, drogistického zboží a hygienických potřeb, kancelářské elektrotechniky a nábytku. V našem e-shopu naleznete široký sortiment pro Vaše potřeby. Neváhejte nás navštívit.