• Detail firmy

ActivEnergy s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá návrhy a realizací širokého okruhu záložních zdrojů pro průmyslové odvětví, klimatizací a vzduchotechniky.

Adresa

Růženec 629/4
644 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27757901
DIČ:  CZ27757901
  • Služby

Výrobky, činnosti

Záložní zdroje

- UPS. DC zdroje, motorgenerátory, energocentra.

Kontaktní údaje

Fax: +420 544 213 240
E-mail: info@activenergy.cz
WWW: www.activenergy.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lukáš Jurajda - Jednatel

Mobil: +420 737 783 770
Další firmy v oboru

GMC - měřicí technika, s.r.o.

Naše společnost je pokračovatelem obchodní činnosti v měřící technice. Společnost prodává měřicí a regulační techniku od renomovaných firem. Zboží, které naše společnost dodává, zahrnuje ucelenou škálu měřicí a řídicí techniky. Hlavními produkty jsou analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje aj. Kompletní sortiment najdete na našich www stránkách.

ZAMAT spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na projekce, dodávky, montáže a servis v oblasti elektro - silnoproud, slaboproud, měření a regulace. Nabízíme průmyslové řídicí systémy renomovaných světových výrobců.

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.