• Detail firmy

Active Bohemia s.r.o.

Základní popis

Active Bohemia s. r. o. se specializuje na snižování nákladů, využívání náhradního plnění, optimalizaci mezd, odvodů a na personální poradenství.

Adresa

Macharova 297
339 01 Klatovy III

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29113636
DIČ:  CZ29113636
  • Služby

Výrobky, činnosti

Náhradní plnění

Active Bohemia s. r. o. se specializuje na snižování nákladů, využívání náhradního plnění, optimalizaci mezd, odvodů i daní a na personální poradenství. První konzultace zdarma. Kontaktujte nás právě tedˇ na info@abltd.eu nebo na mobilu 603 865 222.

Kontaktní údaje

E-mail: info@abltd.eu
WWW: abltd.eu

Kontaktní osoba

PhDr. Petr Mundl - Jednatel

Mobil: +420 603 865 222
E-mail: info@abltd.eu
E-mail: office@activebohemia.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Agentura EPPO s.r.o.

Naše společnost sídlí v Plzni a poskytuje kompletní účetní servis. Zajišťujeme vedení podvojného účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy, poradenství v oblasti daní, rekonstrukci účetnictví apod. Součásti našich služeb je rovněž zastupování klientů na úřadech. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete na našich webových stránkách.

ÚČETNICTVÍ ŠUMAVA s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou evidenci, ekonomické analýzy podniků a podnikatelů. Zajišťujeme daňové poradenství včetně zastupování na úřadech. Věnujeme se poradenství ve strategickém a organizačním vývoji, hodnocení vývoje firmy a další. Dohlédneme na aplikaci daňových předpisů ve firmě. Nově nabízíme vypracování německého daňového přiznání fyzickým osobám zaměstnaným v SRN.

Josef Augusta

Poskytujeme komplexní účetní a daňové služby. Zajišťujeme externí vedení účetnictví, vedení mzdové agendy, personální poradenství, externí účetní a daňové poradenství. Rovněž také provádíme poradenství pro začínající firmy a živnostníky včetně poradenství při zakládání živnosti.