• Detail firmy

ACTIVCONZULT, s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na služby lidem a firmám. Nabízíme poradenské služby, vzdělávací kurzy, přednášky nejen o zdraví a masérské služby.

Adresa

Tečovská 257
763 02 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28349342
DIČ:  CZ28349342
Rok založení:  1990
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poradenství

Nabízíme převážně služby dotačního managementu, ale nabízíme také personální, celostní poradenství nebo poradnu pro mezilidské vztahy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 876 549
E-mail: pavlina.slavikova@activconzult.cz
WWW: www.activconzult.cz

Kontaktní osoba

Pavlína Slavíková

Mobil: +420 777 876 549
E-mail: pavlina.slavikova@activconzult.cz

Ph.Dr. Jiří Hřebíček - Jednatel

Ing. Jaroslav Šilhák - Jednatel

Další firmy v oboru

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.

Control GAS, spol. s r.o.

Provádíme provozní a výchozí revize plynových i tlakových zařízení, rodinných a činžovních domů, kotelen, průmyslových pecí či plynovod. Zajišťujeme školení obsluhy kotelen, školení obsluhy tlakových zařízení, školení obsluhy kotlů (i tuhá paliva).

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ MAKOVEC - FUČÍKOVÁ

Naše advokátní kancelář poskytuje veškerý právní servis občanům i podnikatelských subjektům. Zaměřujeme se na všechny oblasti právního řádu České republiky. Zajišťujeme právní zastoupení v řízení před soudy či dalšími orgány, právní porady a rozbory, sepisování listin, obhajobu v trestních věcech, zřízení svěřeneckých fondů a mnoho dalšího.