• Detail firmy

Acrosun, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme trafostanice, olejové, suché a měřicí transformátory značky Končar, GBE a SGB Starkstrom. Zaměřujeme se také na výrobu zelené energie.

Adresa

Za zámečkem 744/9
158 00 Praha 5 - Jinonice

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24689939
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Trafostanice, transformátory

Kontaktní údaje

Telefon: 420 774 873 013
Telefon: 420 777 659 102
E-mail: info@acrosun.cz
E-mail: trafa@acrosun.cz
WWW: www.acrosun.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marek Klein - Jednatel

Další firmy v oboru

Tomáš Bernard

Provozujeme specializovanou prodejnu elektro. Náš sortiment zahrnuje LED žárovky, elektrokola, RC modely. Dodáváme záložní zdroje pro oběhová čerpadla kotlů. Zabýváme se repasemi a testováním baterií, jejich opravami a formátováním. Zajišťujeme zazimování a repase batérií elektrokol a golfových vozíků. Kompletní nabídku zboží a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.

Selteko plus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem, návrhy, dodávkou a komplexní realizací aktivních i klasických hromosvodů, přepěťových ochran, záložních zdrojů UPS či nouzového napájení výpočetní techniky. Nabízíme vedení účetnictví pro fyzické i právnické osoby.