• Detail firmy

ACRIS zahrady, s.r.o.

Základní popis

Projekce a realizace okrasných zahrad, vodních ploch, parků, zeleně a závlahových systémů. Provádění rizikového kácení stromů a terénních úprav.

Adresa

Slunečná 4548
760 05 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27718590
Rok založení:  2007
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projekce a realizace

Projekce a realizace okrasných zahrad, vodních ploch, parků, zeleně a závlahových systémů. Provádění rizikového kácení stromů a terénních úprav.

Kontaktní údaje

Mobil: 604 460 786
Mobil: 774 625 017
E-mail: info@acris.cz
WWW: www.acris.cz

Kontaktní osoba

Ing. Radek Ing.Přibyl - Jednatel

Mobil: 774 625 017

Ing. Martin Přibyl - Jednatel

Mobil: 604 460 786

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zahradnictví Tulačka

Zahradnictví Tulačka v Nových Chalupách nabízí široký sortiment venkovních rostlin. Věnujeme se rovněž realizacím a údržbě zahrad či firemních areálů. V nabídce máme okrasné a ovocné dřeviny, růže, skalničky, trvalky aj. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete ukázky realizovaných zakázek. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Pavla Kostohryzová - Květinářka

Nabízím kompletní služby v oboru floristky. Ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně a snažím se splnit zakázky tak, aby předčily Vaše očekávání. Vytvořím květinové výzdoby a dekorace do hotelů, penzionů, do firem i úřadů. Zabývám se svatební výzdobou, včetně poskytnutí květinové poradny.

Helena Roubíčková Květiny LorDDekor

Provozujeme ateliér svatebních kytic, květinářství a zahradnictví v Praze a širém okolí. Navrhujeme a realizujeme svatební květinové výzdoby, květinové dekorace na stůl, květinové výzdoby hotelů, restaurací a firem, vytváření květinových věnců a rozvoz květin. Zajišťujeme udržovací zahradnické práce, sekání trávníků a porážení stromů pro soukromé zahrady i firemní prostory.